Maqinë për heqjen e qimeve

Në stok
SKU
32801961296
€14.83

Maqinë për heqjen e qimeve
Transporti FALAS - (nga 20 deri në 45 ditë)

  • Lloji i artikullit: Trimmer i veshëve dhe veshëve
  • Emri i markës: Kemei
  • Materiali: ABS + Alumini, Qelik i pandryshkshem
  • Madhësia: afërsisht. 133X20mm
  • Ngjyra: Argjend
  • Fuqia: 2W
  • Frekuenca: 50-60HZ
  • Madhësia e produktit: approx. 133 * 20mm
  • Pesha neto: përafërsisht. 51.5g
  • shumë e mprehtë, dhe me shpejtësi të prerjes: përdorim për hundë / veshë / mjekër / fytyrë / vetullat
  

 

 

 

 

Informata
Ngjyra E kuqe
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Maqinë për heqjen e qimeve
Vlerësimi juaj