Makinë për heqjen e qimeve

Në stok
SKU
32915581518
€8.07

Makinë për heqjen e qimeve
Transporti FALAS - (nga 20 deri në 45 ditë)

  • Mundësuar nga: një bateri AAA (nuk përfshihet)
  • Materiali: çelik inox dhe gome
  • Madhësia: 15 * 2.5cm
  • Ngjyra: jeshile dhe e zeze
Paketa përfshinte:
  • 1 x Trimues i flokeve të njerëzve
  • 1 x furçë pastrimi
  • 2 x shtesat e krehërrave

Informata
Ngjyra E kuqe
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Makinë për heqjen e qimeve
Vlerësimi juaj