Kapelë, shall dhe doreza për meshkuj

Në stok
SKU
32898713591
€23.74

Kapelë, shall dhe doreza për meshkuj
Transporti FALAS - (nga 9 deri në 45 ditë)

 • Lloji artikullit: Shall, Kapelë & Doreza Set
 • Gjatësia e artikullit: 185cm
 • Gjinia: Meshkuj
 • Materiali: poliestër, material elastik, akrilik
 • Gjerësia e artikullit: 28cm
 • Numri Modeli: CZY721M
 • Pesha e artikullit: 0.3kg
 • Emri i markës: RUNMEIFA
 • Ngjyra: 6 Ngjyra
 • Përbërja e produktit: Kapelë, shall, doreza
 • Pesha: 0.3kg / set
 • Sezoni i aplikueshëm: Vjeshtë dhe dimër
 • Karakteristikat: Mban ngrohtë
 • Madhësia e kapelës: 26x24cm
 • Madhësia e shallit: 185x28cm
 • Madhësia e dorezave: 23cm

1112ABDEFCGHI

Informata
Ngjyra E kuqe
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Kapelë, shall dhe doreza për meshkuj
Vlerësimi juaj