Jastëk me ajër për qafë

Në stok
SKU
32888865667
€11.49

Jastëk me ajër për qafë
Transporti FALAS - (nga 20 deri në 45 ditë)

  • Lloji artikullit: Masazh & Relaksim
  • Madhësia: Mesatare
  • Numri Modeli: Traktim i qafës së frymëzuar inflatable
  • Aplikimi: Qafa
  • Materiali: Flanel, Emulsion
  • E aplikueshme: Qafa dhe shpatulla
  • Ngjyra: Kafe
  • Paketimi: qese Ziplock

930x256

930x256-2

-ifory_01-ifory_02-ifory_03-ifory_04-ifory_05-ifory_06-ifory_07

 

Informata
Ngjyra E kuqe
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Jastëk me ajër për qafë
Vlerësimi juaj