Kapelë me bluetooth

Në stok
SKU
32832213298
€31.35

Kapelë të cilën mund ta lidhni  me telefonin tuaj përmes  bluetooth dhe mund të dëgjoni muzikë të flisni në telefon etj.

Transporti falas – (nga 20 deri 45 ditë)

 • Funksioni: Sport, Për iPod, Për Celular
 • Është pa tela: Po
 • Mbështetje Apt-x: Jo
 • Rezistenca: 32Ω
 • Kontrolli i volumit: Po
 • Emri i markës: Zibaar
 • Me mikrofon: Po
 • Ndjeshmëria: 123dB
 • Gama e reagimit të frekuencës: 20-20000Hz
 • Butoni i Kontrollit: Po
 • Komunikimi: Wireless
 • Numri Modeli: SK-H037B
 • Mbështetje APP: Jo
 • Lloji Wireless: Bluetooth
 • Stili: kufje
 Specifikimet:

1)  ateriali: 50% akrilik + 50% poliester;
2) Bluetooth: Bluetooth V4.1 Chip, me EDR Tech, 10M / 33Ft Gama e Transmetimit;
3) Fuqia e vlerësuar: RMS 10mW x 2;
4) Njësia e altoparlantëve: 32Ω / 30mm;
5) Përgjigja në frekuencë: 20HZ-20KHZ;
6) Bateri: 3.7V Certifikuar me Cilësi të Lartë 100mAh Rechargeable Li-polymer Battery;
7) Koha e Play: Mbi 5 Orë;
8) Koha e Ngarkimit: DC 5V Përafërsisht 60 Minuta;

 
SK-H037B-01SK-H037B-04SK-H037B-02SK-H037B-03SK-H037B-05SK-H037B-06PU Patch
Informata
Ngjyra No
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Kapelë me bluetooth
Vlerësimi juaj