Kapelë me bluetooth

Në stok
SKU
32792760808
€13.83

Kapelë të cilën mund ta lidhni  me telefonin tuaj përmes  bluetooth dhe mund të dëgjoni muzikë të flisni në telefon etj.

Transporti falas – (nga 20 deri 45 ditë)

 • Gjinia: Meshkuj & femra
 • Stili: e përditshme
 • Materiali: Pambuk
 
 
Specifikime:
 • Versioni i Bluetooth: V3.0 + EDR
 • Frekuenca: 2.4026GHz-2.480GHz
 • Distanca e transmetimit: 30 ft ose më shumë
 • Distanca e transmetimit të MIC: 3 ft
 • Bateri Li-ion: 3.7V / 120mA
 • Koha e vazhdueshme e punës: rreth 5 orë
 • Emri Bluetooth: Magic Hat
 • Madhësia: Përshtatet për perimetrin e kokës 56-62cm
 • Folësit mund të hiqen në mënyrë që të lani kapelën

1234567891011121314151719ac

 

 

Informata
Ngjyra No
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Kapelë me bluetooth
Vlerësimi juaj