Kapelë me bluetooth

Në stok
SKU
32746677384
€18.13

Kapelë të cilën mund ta lidhni  me telefonin tuaj përmes  bluetooth dhe mund të dëgjoni muzikë të flisni në telefon etj.

Transporti falas – (nga 20 deri 45 ditë)

 • Ndjeshmëria: 123dB
 • Mbështetje APP: Jo
 • Gama e reagimit të frekuencës: 20-20000Hz
 • Stili: ë
 • Komunikimi: Wireless
 • Mbështetje Apt-x: Jo
 • Kontrolli i volumit: Po
 • Është pa tela: Po
 • Me mikrofon: Jo
 • Lidhësa: USB
 • Butoni i Kontrollit: Po
 • Rezistenca: 8Ω
 • Emri i markës: BOJB
 • Lloji Wireless: Bluetooth

Specifikimet:

Versioni i Bluetooth: V3.0 + EDR

Frekuenca: 2.4026GHz-2.480GHz

Distanca e transmetimit: 30m ose më shumë

Distanca e transmetimit të MIC: ≤3 m

Bateri Li-ion: 3.7V / 120mA

Koha e mbushjes: 2.5 HRS

Koha e vazhdueshme e punës: rreth 5 orë

Madhësia: Përshtatet për perimetrin e kokës 56-62cm

Folësit mund të hiqen në mënyrë që të lani kapelën

Materiali: Fije leshi

Përmbajtja e paketës:

1 Smart Hat Bluetooth

1 Kablloja e mbushjes

 

HTB14RHgKXXXXXXcXFXXq6xXFXXX8
TB2Da9GgpXXXXa2XXXXXXXXXXXX_!!266210893TB2J5CZgpXXXXaSXXXXXXXXXXXX_!!266210893TB2XN14gpXXXXXHXXXXXXXXXXXX_!!266210893TB2iduQgpXXXXcPXXXXXXXXXXXX_!!266210893TB2YAqNgpXXXXa0XXXXXXXXXXXX_!!266210893TB23saOgpXXXXakXXXXXXXXXXXX_!!266210893TB2X5RafpXXXXaaXXXXXXXXXXXX_!!2217365967TB23t9TgpXXXXb9XXXXXXXXXXXX_!!266210893TB27KqDgpXXXXbxXpXXXXXXXXXX_!!266210893TB28.y3gpXXXXaaXXXXXXXXXXXX_!!266210893

 

 

Informata
Ngjyra No
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Kapelë me bluetooth
Vlerësimi juaj