Senzor për veturë

Në stok
SKU
32566202021
Special Price €24.99 Regular Price €39.99

Senzor për veturë.

Transporti Falas - ( nga 20 deri ne 45 ditë)

4 Sensor, CPU të dyfishtë dhe chipset të avancuar për mbulim dhe zbulim të zgjeruar (0-2m).
Me ekran LED me ngjyra digjitale (numër dhe dritë).
Ndihmoni për të parandaluar goditjet e rrezikshme dhe të kushtueshme.
Ndihmoni për të siguruar një siguri më të madhe për udhëtarët, këmbësorët dhe anëtarët e familjes të cilët ndodhen të jenë rreth automjetit në lëvizje.
Zbuloni gjithashtu fëmijët e vegjël dhe muret e ulëta.
Anti-ngrirje dhe prova shiu.
Lehtë për t'u instaluar.
Një kokë pa stërvitje përfshirë.

 

Specifikim:

Lloji: Radar parkimi i makinave

Materiali: Plastik
Sasia: 1 copë
Ngjyra: E zezë
Rate Voltage: 12V DC
Shkalla e operimit: 9V - 16V DC
Vlerësoni aktuale: 20mA - 200mA
Zbulimi i distancës: 0-2.5m / 0-8.2ft
Frekuenca tejzanor: 40KHz
Kutia e Kontrollit Temperatura e punës: -30 - 80 celcius
Shfaq temperaturën e punës: -20 - 70 celcius
LED Madhësia e ekranit: 9 * 1.5cm / 3.5 * 0.6 "
Madhësia e kutisë së kontrollit: 9 * 6 * 2.2cm / 3.5 * 2.4 * 0.9 "
Pesha e ekranit: 0.088kg / 3.1oz
 
Paketa:
1 * Kutia Kryesore e Kontrollit
1 * Indikatori i Treguesit LED
4 * Sensorë parkimi me Linjë 2.5M / 8.2ft
1 * Një kokë pa stërvitje
1 * Kabllo të energjisë
2 * Ngjitës me dy anë
 
FAQ:
1.Nuk ka pengesë, keni BIBI tingull
Përgjigje: Lidhja e kuqe për të ndezur dritat, e zezë lidhni të gjithë dritat e makinës, mos lidhni negativ.
2. Asnjë pengesë, shfaq numrin tjetër
(1) Ekrani shfaq numra të ndryshëm, të tillë si E03-E07,
Përgjigje: sepse rryma elektrike nuk është e qëndrueshme, blej një rregullator që lidhet posaçërisht me drita, mos shmang me tjetrin
(2) tregojnë numrin e njëjtë
Përgjigje: Sensorët duhet të kenë lartësi 50 cm, me shumën universale të njehsorit, sensorët duhet të jenë të niveluar, përndryshe do të zbulojnë tokën.

 

 

C0210 HC0210 AC0210 DC0210 GC0210C0210 CC0210 EC0210 BC0210 FHTB1nrFFPVXXXXakapXXq6xXFXXXaHTB1gUmkPVXXXXXSXpXXq6xXFXXX8f291d6bf-e671-4cbd-9a80-5db1ea1fcae1

  
Informata
Ngjyra E kuqe
Gjatësia N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Senzor për veturë
Vlerësimi juaj